What's new

Szukasz filmu?

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Witam,
Ka?da osoba kt?ra nie mo?e znale?? danego filmu w internecie powinna napisa? post w tym temacie opisuj?c sw?j problem. Ka?dy nowo za?o?ony w?tek b?dzie zamykany a autor tematu otrzyma ostrze?enie.
Linki o kt?re prosisz/zamieszczasz nie mog? by? w kat. "download".
(Zamieszczasz/prosisz tylko o te, kt?re znajduj? si? w internecie tzw. "online".




A wi?c...
Potrzebuj? link do filmu "Byli?my ?o?nierzami". Wszystkie filmy a przynajmniej te kt?re przejrza?em s? w internecie z polskim lektorem, niestety jest on ?le pod?o?ony. Prosz? was o link do tego filmu z napisami lub dobrym lektorem (odwdzi?cz? si?).
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Szukasz filmu?

Poszukuj? nazwy filmu w kt?rym g??wn? rol? gra . Akcja dzieje si? w czasie hm, II wojny ?wiatowej. On w wojnie straci? s?uch w jednym uchu i chce powr?ci? do wojska czy na wojn? ale nie mo?e przez s?uch. Przy sprawdzaniu jego s?uchu jaka? kobieta mu pomaga si? dostaje, wi?cej szczeg???w nie pami?tam. Mam nadziej?, ?e jasno si? wyrazi?em. Wiem, ?e wszystkie filmy s? w linku opisane ale tam jest mn?stwo film?w. Je?li kto? zna nazw? prosz? poda?.
 
Last edited:

24na Dobe

New User
Joined
Oct 21, 2010
Messages
8
Reaction score
6
Age
30
Odp: Szukasz filmu?

A wi?c...
Potrzebuj? link do filmu "Byli?my ?o?nierzami". Wszystkie filmy a przynajmniej te kt?re przejrza?em s? w internecie z polskim lektorem, niestety jest on ?le pod?o?ony. Prosz? was o link do tego filmu z napisami lub dobrym lektorem (odwdzi?cz? si?).
Nie wiem co masz na my?li m?wi?c ?le pod?o?ony, ale ten tutaj wydaje si? zgrabny.

Poszukuj? nazwy filmu w kt?rym g??wn? rol? gra . Akcja dzieje si? w czasie hm, II wojny ?wiatowej. On w wojnie straci? s?uch w jednym uchu i chce powr?ci? do wojska czy na wojn? ale nie mo?e przez s?uch. Przy sprawdzaniu jego s?uchu jaka? kobieta mu pomaga si? dostaje, wi?cej szczeg???w nie pami?tam. Mam nadziej?, ?e jasno si? wyrazi?em. Wiem, ?e wszystkie filmy s? w linku opisane ale tam jest mn?stwo film?w. Je?li kto? zna nazw? prosz? poda?.

Szyfry wojny :)
 
Last edited:

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Szukasz filmu?

Kiedy? ogl?da?em, bardzo ?wietny(wszystkim polecam) i nasz?a mnie ch?? obejrzenia go ponownie. Jest jeden problem, nie wiem sk?d go pobra?. Mo?e kto? zna jak?? stronk?, ew online? Odwdzi?cz? si?.
 
Last edited:

ZoZoLeK9164

Active User
Joined
Jun 30, 2010
Messages
84
Reaction score
58
Odp: Szukasz filmu?

Do ?cig?nia film?w polecam stronk?:

darmowefilmy.eu

A je?li tam nie b?dzie to aresik (ares) ;)
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Szukasz filmu?

Szukam DOBRYCH film?w wojennych, niekoniecznie musz? to by? filmy akcji, mog? by? o obozach.

Podam przyk?ady film?w, kt?re ogl?da?em (podobnych w?a?nie tutaj szukam):
  • Pianista / The Pianist
  • Lista Schindlera
  • Ucieczka z Sobiboru
  • Ch?opiec w pasiastej pi?amie
  • Wielka Ucieczka / The Great Escape
  • Tylko dla or??w
  • Z?oto dla zuchwa?ych
  • I tak dalej i tak dalej...

Za pomoc, kt?ra mnie usatysfakcjonuje reput + podzi?kowanie.

Regards!
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Szukasz filmu?

Ogl?da?e? film pt. "Jeniec: Tak daleko jak nogi ponios?"? Je?li nie to wyjebany film, tyle mog? powiedzie?.
 

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Odp: Szukasz filmu?

Poszukuje 2 film?w do pobrania z Lektorem !

1. 9 Kompania
2. Wr?g u Bram


Chcia?bym je pobra? ;) musz? by? z Lektorem POLSKIM :D
 

Ariano

User
Joined
Nov 18, 2010
Messages
31
Reaction score
10
Odp: Szukasz filmu?

Poszukuj? 8 Mili z Eminemem w roli g??wnej z Dubbingiem. Jest udost?pniany tylko lektor, ja szukam duba :<
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Szukasz filmu?

Poszukuje 2 film?w do pobrania z Lektorem !
1. 9 Kompania
2. Wr?g u Bram

Chcia?bym je pobra? ;) musz? by? z Lektorem POLSKIM :D






Poszukuj? 8 Mili z Eminemem w roli g??wnej z Dubbingiem. Jest udost?pniany tylko lektor, ja szukam duba :<



P.S
Aby pobra? musicie mie? program JDownloader i konto na megawarez
 

Morlok12

Advanced User
Joined
Aug 22, 2008
Messages
263
Reaction score
12
Odp: Szukasz filmu?

Poszukuj? filmu online lub do sci?gni?cia pt " Za szbycy , za w?ciekli "
Szuka?em po r??nych stronkach z filmami oraz w google lecz nic nie znalaz?em.
Mo?e wy macie jaki? link do niego.

Z g?ry dzi?ki.


Uda?o mi si? jednak znale?c film.
Jak by kto? szuka? to mo?na go obejrzec na tej stronie :


Niestety z napisami :DD
 
Last edited:

Kopi

Advanced User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
152
Reaction score
14
Odp: Szukasz filmu?

poszukuje filmu..
hmm co? ala 'Kosmiczny Mecz' z postaciami z 'Szalonych Melodii'
w filmie ktory poszukuje wystepowaly tez te animowane postaci lecz klimat byl w stylu jakiego? krymina?u.
Halp plixks !
 

vezze

User
Joined
Jan 29, 2011
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Szukasz filmu?

Poszukuje filmu , w kt?rym m??czyzna ma i?? do wi?zienia . Przed p?j?ciem chce si? nauczy? bi? i tak poznaje kolesia kt?ry go uczy , jara kilka paczek fajek na dzie? , zamieszkuje u niego w domu . P??niej g??wny bohater idzie do wi?zienia , tam wymiata , zmienia wi?zienie ( zabrania gwa?cenia itp . ) , i pami?tam , ?e jak wychodzi? z wi?zienia to inny mu ta?czyli .
PS. Ma zajebist? lask? .
PS2. W tytule chyba by?o co? ze Stachem .
 

lobo46

User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
40
Reaction score
5
Odp: Szukasz filmu?

Szukam odcinka Full Metal Alchemist 14 pt. "Prawa r?ka zniszczona". (Chodzi mi o obejrzenie go w trybie "Online". Szuka?em na wielu ?r?d?ach.. i na wielu on nie dzia?a.


Nie chodzi mi o Full Metal Alchemist : Brotherhood =d




Wynagrodz?!
 

tr1ckz

User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Szukasz filmu?

Jaki film moglibyscie mi polecic z zombiakami? :)
Cos w stylu Kroniki Zombie, Rec
 

Morlok12

Advanced User
Joined
Aug 22, 2008
Messages
263
Reaction score
12
Odp: Szukasz filmu?

Szukam filmu o facecie kt?ry za oszustwa zwi?zane z wycieczkami ma i?c do wi?zienia.
Z tego co si? dowiedzia? to ,?e zostanie tam zgwa?cony wi?c pr?buje si? nauczyc walczyc, pierw pr?buje karate lecz nic mu to nie daje a potem na ulicy spotyka go?cia kt?ry go trenuje no i potem staje si? super kozakiem kt?ry daje rade ka?demu w wi?zieniu :D



Znalaz?em go nie wiem jakim cudem ale si? uda?o jak kto? by chcia? obejrze? to macie tu link :
 
Last edited:

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Szukasz filmu?

Szukam film?w o podobnej tematyce co
Naprawd? ?wietny film, je?li kto? mo?e co? poleci? to ch?tnie przyjm?.
 
Last edited:

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Szukasz filmu?

Szukam film?w o podobnej tematyce co
Naprawd? ?wietny film, je?li kto? mo?e co? poleci? to ch?tnie przyjm?.
Po opisie "Zirytowany bezradno?ci? policji ojciec bierze sprawy w swoje r?ce. " - polecam "Prawo Zemsty"
 

mirozaw

New User
Joined
May 29, 2014
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Szukasz filmu?

ostatnio przyszed? mi do g?owy film, kt?ry ogl?da?em kiedy? tam i to we fragmentach

jedyne co pami?tam, to dw?ch bohater?w, obaj czarni, jeden by? dzieckiem, drugi nastolatkiem lub m?odym doros?ym. ch?opiec by? narratorem, bo w og?le nie m?wi? (brak umiej?tno?ci spo?ecznych? :D). powiedzia? te?, ?e jedyne rozmowy prowadzi u siebie w g?owie.

ciekaw jestem czy kto? to wykmini :D
 
Top