What's new

- Waypoints Sorc 30+ facc, pomocy!

Status
Not open for further replies.
Joined
Feb 7, 2013
Messages
14
Reaction score
0
Witam jak w temacie posiadam sorca 33lvl, 41mlvl z itemami 43
eq focus cape, blue legs, crown shield, wand of inferno, platinium amulet, boszki,

Prosil bym o jakies gotowe WPT na exp, nie mam pojecia gdzie moglbym expic taki sorcem, obecnie siedze na kazo ale slabo 10k exp/h. Z gory dzieki!
 

Benzyniak

Senior User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
550
Reaction score
13
Odp: Sorc 30+ facc, pomocy!

Ziomek jak chcesz bocic na facc to zrob knighta wyrob mu jakies skille 60lv bocac na 8lv full afk swamp trolle do 35lv potem roty do 50 i cyce do 60 a od 60 mozesz stawiac na deeplingi te kazo i zarobisz kase na pacc bez problemu bo tym sorcem to sobie mozesz na facc bocic na rotwormach i robic runy szczerze ;p wszystkie skrypty na stronce TA znajdziesz niestety ja nie mam obecnie konta na TA a link aktywacji mi nie przychodzi wiec nie dam Ci bezposredniego linku

A i apropos hacka/bana z tego co slyszalem to SandBoxie chroni przed hackiem i banem za bota na real tibi po ostatnim delete uzywam go caly czas jak boce i narazie zero zgrzytow ;p Link do sandboxie potem podrzuce bo teraz nie mam czasu szukac byl na jakims forum temat o nim mozliwe ze na tym
 
Last edited:

spoxer1995

Active User
Joined
Jan 28, 2013
Messages
93
Reaction score
4
Odp: Sorc 30+ facc, pomocy!

A po co knight?
Sied? tam dalej na dwarfach w kazo.
Na dwarf, dwarf soldier i dwarf guardach tam boci? mo?na spokojnie do 50lvl :)
Ja mam 61 sorca a do 50 lvl expi?em w kopalniach w kazo :)
 

Benzyniak

Senior User
Joined
Feb 17, 2013
Messages
550
Reaction score
13
Odp: Sorc 30+ facc, pomocy!

Bo po 1 knightem wytyra kase na pacc po 2 kase ktora zarobi kina moze wastowac sorcem z icicle na dragach ? -.- W tym czasie co wbije 60lv sorcem na dwarfach kazo to by sobie zrobil juz niezlego cash makera ktorym by zarobil ok. 400k-500k kasy no ale po co skoro mozna zrobic 60 sorca i zarobic 200k + caly czas tyle samo kasy tyrac a watpie ze da rade tym sorcem ze stamina nadarzac bocac praktycznie 24/7
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: Sorc 30+ facc, pomocy!

Ciekawe zeczy mowicie koledzy mniejsza o to
Dla mnie to debilizm grac Magicznymi dalej niz maaaaaks 35-40( chodzi o rodzke od 33 tylko o nia) nie gra sie dalej na facc no to nonsens(bez sensu)
Wiec jezeli chcesz grac na facc narazie to pallek albo knight innej opcji nie ma Tymi profkami mozna w tych czasach nawet 150 :p( dodali troszke expow glownie corymy dragi na kazo itp,)
Z tym lvl mozesz chodzic na guard z keep dist>> zastanow sie czy bd kupywal pacc to prosta odpowiedz
Do gry sa lepsze magiczne faniej mniej polecam rpka bo latania ze nie wiem wkurzaja ale nie ktorzy lubia
Chyba udzielilem ci wystarczajacej odpowiedzi >> pytaj dalej
 
Joined
Feb 7, 2013
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Sorc 30+ facc, pomocy!

mam zamiar kupic pacca ale to next week, i myslalem ze zarzucisz cos fajnego na sorca :p hajsu cos tam mam latam all the time z life ringami ;D wiec jesli o waste chodzi nie ma sprawy, a poprostu juz mi zbrzydla ta kopalnia i poszedl bym gdzies na te pare lvl zanim pacca ogarne :D
 
Status
Not open for further replies.
Top