What's new

Kompilacja Kompilacja Pomoc

Status
Not open for further replies.

Kolokim

User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
28
Reaction score
0
Prosz? o pomoc z kompilacja. Kompilator mam dobry wysztko jest z nim okey. Mianowicie mam wszystkie source ale nie mam profjektu w postaci plik.dev Wiec otwieram sobie nowy projekt tam dodaje wszystkie pliki i sa bledy. Pomozecie???
 

Matt

Banned
Joined
May 9, 2013
Messages
595
Reaction score
46
Odp: Kompilacja Pomoc

To mo?e poka? te b??dy? I czy na pewno importujesz pliki .cpp i .h?
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Kompilacja Pomoc

Tw?j projekt jest prawdopodobnie nowszy i porzuci? wsparcie dla dev-cpp.
Je?li masz tam folder o nazwie vc(z jak?? liczb?) mo?esz spr?bowa? kompilacji w Microsoft Visual Studio.
Wersje 2010 i 2012 Express s? w pe?ni darmowe po rejestracji przy u?yciu konta Windows Live.

Tutorial:


@down
jaka szkoda, ?e nigdzie niema do tego tutoriala
 
Last edited:

Gandhi

Active User
Joined
Aug 7, 2013
Messages
80
Reaction score
19
Odp: Kompilacja Pomoc

Ja u?ywam za to CodeBlocks i jestem bardzo zadowolony, no i nie jest to od M$, wi?c dla mnie to plus. Teraz wi?kszo?? tfs?w ma tak?e projekty CodeBlocks (rozszerzenie .cbp), poza tym moze importowac z innych projektow.

Strona tutaj, wszystko darmowe, bez zadnych rejestracji:
B?dziesz pewnie musia? zainstalowa? mingw32, ale mo?esz tak?e przekopiowa? odpowiednie pliki z Dev-Cpp.

A jak piszesz co? o b??dach, to pokazuj je, bo nie wiemy, przy jakim b??dzie jeste?.
 
Last edited:

Kolokim

User
Joined
Jun 23, 2011
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Kompilacja Pomoc

tutaj jest link do sourcow. Niech ktos mi powie jak to zrobic i czy to dziala posiadam deva od maga egzorcysty
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Kompilacja Pomoc

na OTS.pl albo nawet tutaj znajdziesz poradnik jak skompilowa?.
 

Gandhi

Active User
Joined
Aug 7, 2013
Messages
80
Reaction score
19
Odp: Kompilacja Pomoc



Tutaj masz gotowy projekt dla programu CodeBlocks. Sprawdza?em tylko pocz?tek kompilacji i dobrze sz?o. Najszybciej powiniene? mie? b??dy podczas linkowania na ko?cu, wtedy albo masz z?? ?cie?k? do bibliotek, albo po prostu ich brakuje i musisz ?ci?gn??. Jak co? pisz. Aha, i najpierw tam gdzie ?r?d?a otw?rz jaki? folder, np. codeblocks i tam wklej ten projekt, bo mo?e wywali? b??dy, ?e nie znalaz? plik?w.
 
Status
Not open for further replies.
Top