What's new

Kody do gry Gothic II (2)

Status
Not open for further replies.

Prototype

Pomocnik Faitha
Joined
Aug 15, 2008
Messages
410
Reaction score
82
Witam! Zamieszczam tu kody, kt?re ja znam/pami?tam z Gothica II.
By m?c wpisywa? kody trzeba nacisn?? "B" wpisa? "marvin" potem nacisn?? "enter" i znowu "B" i tak o to, od tej chwili b?dziemy mogli u?ywa? kod?w...
Kody wpisujemy poprzez klikni?cie klawiszu "F2" wtedy pojawi nam si? ma?e okienko i tam wpisujemy cheaty.

insert pc_rockeffeler (wystarczy, ?e napiszecie "I" i insert pojawi si? automatycznie potem pc_rock i dalsza cz??? tak?e pojawi si? automatycznie)kod ten jest do przywo?anie Rockeffelera kt?ry posiada wszystkie bronie, pancerze kusze, ?uki czary etc.

klikni?cie klawisza "o" (musisz najecha? na jakiego? obywatela itp. kod ten umo?liwia nam wcielenie w posta?, kt?r? wybierzemy mamy dost?p do jego broni, pancerzu og?lnie do ca?ego ekwipunku

klikni?cie klawiszu "F8" umo?liwia nam latanie (trzeba trzyma? F8 i myszk? kierujemy, w kt?ra stron? lecimy

goto pos (wystarczy wpisa? g i goto wyskoczy samo i po [albo p nie pami?tam] a pos wyskoczy samo) teleportuje nas do Zamku w G?rniczej Dolinie

Cheat god stajemy si? nie?miertelni, nie mo?na nas zabi?

S? to jedne z wa?niejszych kod?w/przydatniejszych w tej grze. Jest ich wiele, ale by najmniej pami?tam tylko te. W "pc_rockeffeler" mog?em pope?ni? b??d bo nie pami?tam jak si? pisze te rockeffeler, ale macie instrukcje nawiasie co zrobi?, ?eby samo si? wystuka?o ;)
Dodam tylko jeszcze, ?e latanie i wcielanie si? w drug? osob?/zwierze nie wpisujemy w F2 tylko normalnie graj?c
 
Last edited:

Haalwa

Advanced User
Joined
Jul 5, 2008
Messages
201
Reaction score
8
Odp: Kody do Gothic II

Odp: Kody do Gothic II

kolejny ci??ki do zdobycia kod insert_pc - Rozmawiaj?c z NPC mo?emy doda? sobie punkty nauki, wybra? gildi? a tak?e uczy? si? wszystkich umiej?tno?ci (for free).
 

Hopyz

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
39
Reaction score
7
Odp: Kody do gry Gothic II

Odp: Kody do gry Gothic II

Dodam od siebie dwa.
save infofile - zapisuje plik z opisem wszystkich komend.
insert ch - NPC do robienia postaci.
 

Opip123

New User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II

Odp: Kody do gry Gothic II

Pamientam ?e kolega mi muwi? taki fajny kod rockefeler czy co? w tym rodzaju.
Jak napisa?em ?le ten kod to powiedzcie jak sie go pisze poprawnie bo zapomnia?em!!!
 

pogromca 19

New User
Joined
Oct 27, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II

Odp: Kody do gry Gothic II

ja wesz?em na strone ''Kody do gothic 2,, i mam wszystkie kody jakie s?:D
 

Assassin2

User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
36
Reaction score
3
Odp: Kody do gry Gothic II

Odp: Kody do gry Gothic II

Nare?cie znalaz?em kody do Gothic II :D
Dzi?ki
 

Mod

User
Joined
Oct 29, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Age
28
Odp: Kody do gry Gothic II

Odp: Kody do gry Gothic II

ja wesz?em na strone ''Kody do gothic 2,, i mam wszystkie kody jakie s?:D

ja tesz wesz?em na stron? ''kody do Gothic 2'' imam wszystkie kody i nie tylko kody, znalaz?em jeszcze poradnik i dodatek:D:D.
 

Masteros

Advanced User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
243
Reaction score
3
Odp: Kody do gry Gothic II

Odp: Kody do gry Gothic II

Ja dam od siebie kod na wszystkie armorki w tej grze : Insert Armor (I armor) Pojawi si? taki worek trzeba go podnie?? i rozpakowa? dostaniemy wtedy wszystkie armorki z tej gry nawet te kt?re s? niedost?pne dla naszej postaci np : Stara Zbroja Paladyna, Zbroja Magnata ;)
 

cisiu123

New User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II

Odp: Kody do gry Gothic II

Gotic zadzi:D grac grac to jest motto
 

Pendzior140

Active User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
113
Reaction score
6
Odp: Kody do gry Gothic II

Odp: Kody do gry Gothic II

Ale si? stary postara?e? -.- wpisujesz w google -kody do gothic- i masz a ty kilka kod?w napisa?e? i happy :mad::eek:
 

prze?roczysty

New User
Joined
Jan 15, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II (2)

JA mam jeszcze jeden z kod?w do GhothicII jest to insert fh sami zobaczycie jaki to jest kod;)
 

Dolus

User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Kody do gry Gothic II (2)

Dodam par? od siebie, bo bardzo lubi? te gre. :rolleyes:
Dodam te fajniejsze i bardziej przydatne. ;-)

godzilla - Wszyscy w oko?o twojej postaci staj? si? "wi?ksi"
kingkong - =||= "mniejsi"
garfield - All woko?o staj? si? "grubasami" xD
grommit - =||= "dechami" (p?ascy)
southpark - Twoja posta? porusza si? szybciej ni? normalnie. :)
thequeenmustdie - Wszyscy NPC zmieniaj? si? na Szkieletony. :p
melville - Zaczyna pada? deszczyk
ticktock - Zaczyna si? ulewa

To te ciekawe, :d Nie kt?re mog? nie dzia?a?, bo czasem zale?y to od wersji Gry. Ale powinny dzia?a?.
 

prze?roczysty

New User
Joined
Jan 15, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II (2)

ja znam te? taki i sh:D pokazuje sie rozmawiasz z nim a p??niej wybierasz sobie rozdzia? w kt?rym chcesz gra?:cool:
 

Tomoxs

User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II (2)

i pc_hero :p ja :D insertujesz sam siebie ale jak na poczatku nic niemasz
 
Last edited:

Hullon

Active User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
74
Reaction score
3
Odp: Kody do gry Gothic II (2)

tutaj dodam jakies kody ktorych ja uzywam :)

Cheat God - niesmiertelnosc
edit Abiteteles - mozemy edytowac all np sile , zrecznosc , gildie itp
insert ITRU_teleportfarm - runa teleportacji na farme onara
insert ITRU_teleportmonstery - runa teleportacji do klasztoru
insert ITRU_teleportoc - runa teleportacji do zamku w koloni karnej
insert ITRU_teleportpassnw - runa teleportacji do Prze??czy Khorinis
insert ITRU_teleportxardas - runa teleportacji do wiezy xardasa

Pozdro Hullon
 

szerman

New User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II (2)

s?uchajcie!!!som tacy ludzie w grze nie?miertelni np.vatras,lord andre i wiele wiele innych.ale da si? ich zabi? kodem.trzeba podej?? do jakiego? gracza ?eby mu si? wy?wietli?o imi? i piszemy kill (ale wystarczy k bo dalej wyskoczy)i go?? pada na ziemi?!!drugi kod to wcielenie sie w jak? kolwiek posta?.trzeba podej?? do jakiego? gracza ?eby mu si? wy?wietli?o imi? i wsiskamy (o)i jestesmy tym kim?!!!!!!!!!!!:up:.(bez w??czonego trybu marvina)i trzeci kod do (k)-troche glupi kod ale go?c porusza si? tak jakby skaka? zreszt? sami zobaczycie(bez w??czonego trybu marvina).
 
Last edited:

monikamika07

New User
Joined
Mar 23, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II (2)

Hej ;) jestem nowa na forum, wi?c nie bardzo wiem co i jak, ale jako zdesperowana i schorowana zwolenniczka gothica (tak, dopiero zaczynam gra?) chcia?abym aby?cie udzielili mi pomocy. M?j komputer (jak go kupowa?am, mia? by? piekny i cudowny) ci?gle mi nawala. W tym przypadku chodzi o gry. Zawsze jak w??czam jak?? gr? (oboj?tnie jak?) to si? za?aduje, ale po dw?ch minutach grania, nagle si? resetuje. Tak sam z siebie. Co dziwne, odkry?am, ?e nie odpala mi takich numer?w kiedy w??czam gr? w oknie. Od tamtej pory we wszystko co gram, w??czam w?a?nie w oknie, ale gothica 3 niepotrafi?. Szuka?am ju? w internecie i ci?gle nie mog? znale??, mo?e kto? by?by tak dobry i ?askawy i udzieli?by mi odpowiedzi, jak w??czy? gothica 3 w oknie? By?abym bardzo wdzi?czna ;)
Ps: pr?bowa?am ju? zmiany skr?tu na " -w"; zmiany z ge3.ini w fullscreen=true na fullscreen=false i testmode=false na tesmode=true - F2; jak r?wnie? alt i enter, alt spacja ;( nic nie dzia?a
 

HumaN OF TibiA

New User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II (2)

zal was sluchajcie wiecie jak goscia uczynic smiertelnym np. vatrasa wskakujecie na niego na [O] pozniej piszeie EAB <--Edit Abblites powinno wyskoczyc] wpisujecie w tej konsoli co wam wyskoczyla flags=0 I kolo jest smiertelny :D:D
 

HumaN OF TibiA

New User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kody do gry Gothic II (2)

Heh wpiszcie se np insert itemhosi ale to tylko w dodatk nockruka kolo ma all itemy z dodatku lub insert rune alll runy z dodatku

Napisze jak obslugiwac Edit Abblites
Name-Nie interesuje nas za bardzo przydatne jest natomiast
Attribute: 1 to hp MAX 3 to mana MAX 4 to sila 5 zrecznosc dajcie se all 9999 to zobacyzcie co sie bedzie dziac :):)UWAGA TO DLA NOWYCH
 

GutA

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
203
Reaction score
20
Odp: Kody do gry Gothic II (2)



tu jest wszystko... masz podniete, ?e grasz na Cheatach?

Ja przeszed?em Wszystkie gothici na 100% bez cheatow!
I co ci kurwa, ?e wezmiesz Smoka i r?ki na hita... [-]kody s? do d***[/-]

Pozdrawiam,
GutA
 
Status
Not open for further replies.
Top