What's new

Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

dejv211

New User
Joined
Dec 28, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Z film?w, kt?re ostatnio ogl?da?em to polecam najnowsze Star Warsy. Z takich mniej ambitnych film?w, ale r?wnie wci?gaj?cych polecam praktykanta z Robertem De Niro
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Praktykant mniej ambitnym filmem? I to od star warsow? A to ci dopiero psikus
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Star Warsy nowe dobry film, lecz jako mi?o?nik film?w wi?ziennych polec? "Skazany na Shawshenk", "Ostatni Bastion" oraz bodaj?e "Hooligans 2". Je?eli kto? chcia?by obejrze? Hooligans polecam r?wnie? pierwsz? cz???.
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Nadrobi?em ostatnio Igrzyska ?mierci, ale film nie powala. Szkoda, ?e to zawsze ksi??ka jest lepsza ni? film.
 

paulinamalysz

New User
Joined
Jan 15, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Jutro id? do kina na nowy film Tarantino, widzia?am zwiastuny i wygl?da ca?kiem fajnie.
 

sebastianwas

New User
Joined
Jan 22, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

I jak tam ten Tarantino? Te? si? na niego wybior?. Czekam jeszcze a? w kinach pojawi si? Zjawa.
 

pitajonson

New User
Joined
Jan 26, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Zjawa - polecam! A Tarantino o dziwo musz? powiedzie?, ?e jak nie lubi? jego film?w tak za bardzo to Nienawistna 8ka by?a ?wietna :)
 

halosiema

New User
Joined
Feb 19, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Nienawistna 8mka nowy film ;) jest super i ju? mo?na obejrze? w dobrej wersji na internetach.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Zjawa to nudny film :D, jak ogl?da?em to zaspa?em gdzie? w po?owie chyba, a t? ?semk? jeszcze b?d? ogl?da?, niby s?aby film s?dz?c po tym co pisz? w internetach :D
 

krzysiek0

Active User
Joined
Feb 14, 2014
Messages
149
Reaction score
2
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Deadpool
Ride along - poza swiatem
Cast away
Brick mansion
Pacyfikator
Czterej bracia
Agentka
Rocky (wszystkie odcinki + ostatni Creed)
Rambo
21/22 jump street
xXx
127 godzin
Czlowiek bez twarzy
 

equero

Active User
Joined
May 3, 2011
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

"Legend" 2015

Oparta na faktach opowie?? o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium braci bli?niak?w Rona i Reggie’go Kray, kt?rzy w barwnych latach 60-tych terroryzowali Londyn. W walce o miejsce na szczycie byli zawsze bezlito?ni i nieroz??czni, ich brutalno?? przesz?a do legendy. Jednak gdy pojawi?y si? wielkie pieni?dze, w?adza i kobiety, ich drogi zacz??y si? rozchodzi?. Pojawi?y si? odmienne pomys?y na prowadzenie "biznesu", a w konsekwencji konflikty, na kt?re tylko czekali ich wrogowie.​

Gatunek - Biografie
Polecam!
 

alinakopacka

New User
Joined
Mar 8, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Ja lubi? filmy oparte na faktach, ostatnio ogl?da?am Si?gaj?c Chmur o cz?owieku, kt?ry przeszed? na linie pomi?dzy wie?ami WTC. Super film
 

alicjakarbowska

New User
Joined
Mar 18, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Mo?e Zjawa, za co? ten Di Caprio w ko?cu dosta? tego Oscara. Ja mam zamiar zobaczy? go w ten weekend.
 

Gastrok28

New User
Joined
Jan 12, 2016
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Polecam film Pok?j (Room) z 2015. Rewelacyjna historia, ?wietna re?yseria i g??wne role, spodoba si? koneserom kina bo jest dobry technicznie, wszystkim innym tak?e bo ma niebanaln? fabu?? ;)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Zjawe widzialem juz kawalek czasu temu jak wyszla.
Zdecydowanie za dlugi film.
Ladny, dobrze zrobiony, dobra muzyka. Ale kurde. 2/3 z tego mozna bylo do kosza wywalic a historia nie stracila by kompletnie nic. Bo wlasnie tyle w tym filmie jest podziwiania widoczkow po drodze, zamisat konkretnego pchania filmu do przodu.
Mimo wszystko, film jest wart uwagi i oceniam go dobrze. Ale niepotrzebnie go tak rozciagneli :/

Deadpool to jest dobra komedia :D
O ile typowe glupkowate komedie zazwyczaj sa dla mnie z gory przegrane, bo w wiekszosci jest humor na poziomie gowna, to tutaj jednak bylo inaczej, bo to jednak nie jest tak zwyczajna komedyjka jak wiekszosc produkowanych. Zreszta, glosy na sali kinowej zdawaly sie potwierdzac, ze niejeden smeiszny moment w filmie byl :D
Tlumaczenie co prawda chujowe, ale jak sie przestaje zwracac uwage na napisy to jest ok.
A w kwesti pozaokolokomediowej to tez swietny film.

Pokoj jest swietny. Chociaz tez wydaje mi sie, ze ta 'druga polowa' filmu mogla by byc troche inaczej pokierowana do zakonczenia i bylo by nawet lepiej.
Ale mimo to i tak wyszlo bardzo dobrze. I zamiast jakiegos chlamu wyszedl dobrze zrobiony film.

Osemka tarantino?
Hm, tutaj w zasadzie ciezko sie do czegos przyczepic, bo film zrobiony swietnie.
Moze do top 10 moich filmow by nie trafil, bo jednak brak tego czegos, ale jednak jest to na prawde warta uwagi pozycja.
Mimo tego, ze wlasciwie praktycznie caly film oparty jest na rozmowach i malo sie dzieje, to i tak potrafi trzymac w napieciu przez prawie caly czas trwania (nie to co w zjawie xP).

Ogladalem ostatnio tak ze znudzenia na uspienie kosoglosa, ostatnia czesc co to wyszla. I stwierdzam, ze kurde. Niby mnie denerwuje ta seria i jako calosc jest dla mnie kiepska. To jednak jakos tak ma lepsze momenty w kazdej czesci. Mimo, ze chyba pierwsza byla najlepsza, bo pokazywala dopiero jak ten swiat wyglada, to nawet w tej ostatniej czesci ktora juz totalnie w kosmos odleciala od tego co pokazywala jedynka, to znalazlo sie pare mocnych scen dla ktorych wydaje mi sei, ze warto zmeczyc calosc.

Przejdem do seriali.
Limitless ogladam dalej. Hm, jest ok. Ale z poczatku sie nakrecalem na cos wiecej niz po prostu ok.
House of cards, poczatek byl mocny, ale ten sezon teraz juz mi sie wydawal dosc slabawy. Znaczy, w sumie to nawet nie byl taki zly, ale jednak to nie to samo, a ja chyba zaczynam sie powoli nudzic historia franka i claire.

Co tam jeszcze z seriali... czekam na sherlocka, gre o tron, dr who... z nowych mnie niespecjalnie cokolwiek porywa, narcos mnie jakos szybko odrzucilo i nawet calego odcinka nie widzialem. Jeszcze tam pare takich dosc popularnych jest do ktorych nie moge sie przekonac, zeby nawet rzucic okiem chociazby na pierwszy odcinek. czy to wikingowie, gotham czy lucyfer... albo taki daredevil ktory niby porzadnie zrobiony ale olalem go po kilku odcinkach i na razie nie planuje wracac...


No, jutro moze skocze do kina na pitbulla nowego, ale jeszcze sie nie zdecydowalem ze na pewno jutro ide xD
 

mikaaa89

New User
Joined
Jul 21, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Widzia?am ?e polecali?cie Deadpoola - jest ?wietny!!!
 
Last edited by a moderator:

barni211

New User
Joined
Jun 9, 2012
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Polecam: "Cukierek albo psikus"
 

miliwanili13

New User
Joined
Aug 15, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Z czystym sumieniem mog? poleci? Sausage Party. U?mia?am si? jak fretka ;D
 

babette89

New User
Joined
Nov 16, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Ja niestety nie polubilam sausage party. Za to polecam shutter island
 

armenn

New User
Joined
Nov 23, 2016
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kocham kino - dobre filmy, polecenia.

Polecam "Ostatni? Rodzin?" - polski film o Beksi?skich. Mocne kino, ale naprawd? warto?ciowa produkcja.
 
Top