What's new

Jak zosta? moderatorem?

Status
Not open for further replies.

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Powinieneś zmienić, że w skrajnych przypadkach baaaardzo długo...
Poradnik trafia do względnie dużego grona odbiorc?w, więc sądzę że może powalczyć o przyklejenie a nawet o miano artykułu roku!

W skrajnych przypadkach realizacja poradnika jest niemozliwa. :lol:

Zeby offtopa nie bylo, poradnik przejrzysty, bede go realizowal.:lol:
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: Jak zosta? moderatorem?

"super poradnik 10/10"

...

A na powa?nie - Po przeczytaniu pradnika mo?e wi?cej os?b odwa?y si? spr?bowa? swoich si? w kadrze i miejmy nadziej?, ?e tak b?dzie ;)
Dobra robota.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Dobry poradnik. Wystarczy zaglądnąć w kod posta i widać, że się sporo napracowałeś (chodzi tu o estetykę i og?lny ład). Warte przeczytania, chociaż mi się to nie przyda. :)
 
Last edited:

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Poradnik w miarę płynnie napisany i estetyczny. Co do supportu: (synonimy: murzyn, asfalt oraz pieszczotliwe czarnuch) trochę mnie to rozbawiło. Poradnik z pewnością osobom, kt?re chcą zacząć przygodę z kadrą się przyda. Mogłeś dopisać jeszcze jakąś informację o moderatorze, bo o tym jest temat no ale niech będzie ;]
 
Last edited:

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Marcin :) D)
22:33:09
super poradnik
22:33:11
1-/10
22:33:15
i jakieś pierdoly
22:33:16
10/10

proszę, tak jak chciałeś.
 

Serj_Tankian

You've been - thunderstruck.
Joined
Apr 5, 2009
Messages
1,086
Reaction score
69
Age
29
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Marcinek mnie te? prosi? o komentarz, wi?c nie mog?em sobie i mu tego doznania odm?wi? ;)
Poradnik dobry, miejmy nadziej?, ?e wyszkoli nam jak najwi?cej m?odych i pe?nych zapa?u moderator?w, albo i nawet kadrowicz?w wy?szych stopniem, who knows.
Polecam do przeczytania wszystkim kandydatom, aspiruj?cym do kadrowej przysz?o?ci.
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Poradnik jest napisany dobrze, ba nawet bardzo dobrze. Co najwa?niejsze jest przejrzysty za co jest bardzo du?y plus. Opisa?e? wszystko bardzo dobrze i u?ytkownicy wiedz? najwa?niejsze rzeczy. Napisa?e? si? i napracowa?e? si? nad tym poradnikiem i to wida?. Musz? Ci przyzna?, ?e na pewno wielu ludziom si? to przyda, kt?rzy chcieli by zosta? moderatorem. Musze powiedzie?, ?e na prawde mi?o si? czyta ten poradnik ;p

PS: ROB FIENCEJ !!!!!!! 10/10 !!!!!!!
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: Jak zosta? moderatorem?

S?uchajcie Marcina a daleko zajdziecie.

Poradnik estetyczny, nie ?adny a zarazem do dupy :D
 
Joined
Nov 10, 2011
Messages
36
Reaction score
1
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Fajny pordanik , przeczyta?em ca?y i dowiedzia?em si? troche wi?cej ;] . Mo?e i ja w przysz?o?ci bym spr?bowa? : )

10/10
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Wi?kszo?? z tego co jest wymagane aby dosta? si? do kadry jest podsumowane w temacie - tak od siebie, szukaj?c nowych mod?w zwraca?em uwag? na bycie sob?, ale to szczeg??.
Tak czy inaczej, temat fajny i by? mo?e ukierunkuje starania co niekt?rych os?b, zw?aszcza tych, kt?rym zale?y na zab?y?ni?ciu kolorkiem i do??czeniu do kadry.

Marcin, dobra robota. Jak napiszesz poradnik jak zosta? adminem to Ci nawet pi?tk? przybij?!

Regards,
Sey~


(I przesta? mnie ju? m?czy? na gg! :D)
 
Joined
Sep 4, 2008
Messages
20
Reaction score
3
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Poradnik na pewno przyda si? pocz?tkuj?cym forumowiczom, mam nadziej?, ?e dzi?ki temu poradnikowi dostan? mojego upragnionego moderatora! Dobra robota, 10/10
 

ELo0n

No to cyk.
Joined
Aug 31, 2010
Messages
296
Reaction score
46
Odp: Jak zosta? moderatorem?

M?j drogi Marcinie.
Widz?, ?e troszczysz si? o to forum i starasz si? aby do strefy moderator?w trafili jak najbardziej zas?u?eni na to miano u?ytkownicy.
Poradnik jak najbardziej mi si? podoba, lecz nie zawsze si? najpierw staje "murzynkiem".
Ja na przyk?ad trafi?em od razu na "pr?bnego", ale wtedy by?o zapotrzebowanie na "zielonych".

Nie tyle co ocenia? poradnik, ale w?a?nie Ciebie za ci?g?e oddanie si? forum i trosk? o nie.
Moim zdaniem powiniene? odzyska? kolorek.

Regards,
ELo0n
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Jak zosta? moderatorem?

M?j drogi Marcinie.
Widz?, ?e troszczysz si? o to forum i starasz si? aby do strefy moderator?w trafili jak najbardziej zas?u?eni na to miano u?ytkownicy.
Poradnik jak najbardziej mi si? podoba, lecz nie zawsze si? najpierw staje "murzynkiem".
Ja na przyk?ad trafi?em od razu na "pr?bnego", ale wtedy by?o zapotrzebowanie na "zielonych".
Nie tyle co ocenia? poradnik, ale w?a?nie Ciebie za ci?g?e oddanie si? forum i trosk? o nie.
Moim zdaniem powiniene? odzyska? kolorek.
Regards,
ELo0n

Nie mi to ocenia? i decydowa?, niemniej dzi?ki za dobre s?owo : )

Mo?ecie proponowa? swoje pytania i odpowiedzi do FAQ! Najlepsze z nich zostan? dodane na pocz?tku posta.
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Poradnik wykonany prze?licznie, wida? tutaj ogromy wk?ad jaki w?o?y?e?. Naprawd? jestem pod wra?eniem.
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Bardzo si? postara?e?, przeros?e? intelektualnie wszystkich owych zgromadzonych, Tw?j poradnik jest przejrzysty, mam nadzieje ?e b?dzie s?u?y? przez kolejne kilka pokole?, tak dalej !
 
Last edited:

grzegorz1116

Banned
Joined
Dec 18, 2011
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Poradnik wykonany cudownie, moim zdaniem jest to kwintesencja tego forum, b?d? si? nim wzorowa?, reput! : )
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Od?wie?am.
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Trzeba tak?e pami?ta?, ?e w otrzymaniu rangi znacznie pomagaj? znajomo?ci tak samo jak w p??niejszym rozwoju "kariery". Cz?sto wa?niejsze jest kim jeste? ni? to co robisz. Poradnik zacny, powodzenia w zdobywaniu wymarzonych stanowisk ?miertelnicy!
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Dzi?kuj? Koko za komentarz. To co napisa?e? jest na pewno dobr? motywacj?. Oczywi?cie masz racj?.

Od?wie?am
 

Michusjeedem

Active User
Joined
Dec 1, 2011
Messages
72
Reaction score
3
Odp: Jak zosta? moderatorem?

Zapomnia?e? te? doda?, ?e trzeba by? czasami lizodupem i da? w ?ap?, ?eby si? dosta?. A najlepiej te? jak znasz kogo? z admin?w.
 
Status
Not open for further replies.
Top