What's new

Hobbit

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Co s?dzicie o ostatniej cz??ci? :). Ja osobi?cie jestem zdziwiony, ?e tyle os?b umar?o, w LOTR pad? jedynie Boromir, a tutaj a? kilka os?b. Prawie przez ca?y film walcz?, nie jestem pewien ale Krasnoludy z ?elaznych Wzg?rz(<-chyba) to walcz? prawie jak 300. R?wnie? pragn? doda?, ?e ta cz??? nie jest taka bajeczna i kolorowa jak poprzednie.
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Hobbit

Aaa zjeba?e? trzeba by?o si? na pr?dzie wybra? na seans i by?o by bajecznie. ;D
Na mnie zrobi? wra?enie smok reszty filmu nie pami?tam. ;d
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Hobbit

Ja dzisiaj w?a?nie wybieram si? do kina, wi?c napisz? co nieco po powrocie :3
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Hobbit

film, ktory ma cukierkowy hollywodzki happy end jest z gory skazany na porazke. Im wiecej waznych bohaterow ginie, tym lepiej dla fabuly; takie filmy odciskaja zdecydowanie wieksze pietno na widzu. Ja w dalszym ciagu twierdze, ze pierwsza czesc ogladalo mi sie najprzyjemniej, jednak trzecia jest najbardziej widowiskowa. Szkoda tylko, ze nie wnosi praktycznie nieczego do fabuly.
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Hobbit

jak dla mnie od pierwszej do tej ostatniej trzyma?o poziom wczoraj ogl?da?em 3 i od po?owy filmu fajna sieczka. niewiem czy bedzie nast?pna cz???, ale fajnie si? sko?czy?o :D chod? by?o wiadomo ?e tak si? sko?czy.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Hobbit

nastepna czesc? wolne zarty
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Hobbit

no wiesz mo?e odkopi? film po latach i co? wymy?l? c(;
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Hobbit

to jest EKRANIZACJA KSIAZKI, niczego nie odkopia i nie dorzuca tego do cyklu hobbita
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Hobbit

Czyta?em jaki? artyku? ?e Peter chcia? nakr?ci? poprzednie cz??ci ale syn czy rodzina Tolkiena si? nie zgodzi?a czy co? tam, a poprzednie cz??ci te? s? fajne, chcia?bym to zobaczy? na ekranie. Mi si? ostatnia cz??? podoba?a najbardziej, jedynka by?a nudna, dw?jka w miare fajna a trzecia cz??? to ju? mega super :D. Z W?adca Pier?cieni to pierwsza cz??? jest moj? ulubion?.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Hobbit

Tego wszystkiego co dzia?o si? przed LOTR i Hobbitem, czyta?em na wikipedi ?e Tolkien wi?cej tego wszystkiego napisa?.
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Hobbit

to jest EKRANIZACJA KSIAZKI, niczego nie odkopia i nie dorzuca tego do cyklu hobbita
nie jestem tak ogarni?ty w tym filmie nie ogl?da?em w?adcy pier?cieni bo jako? mnie nie ci?g?o do tego filmu ale hobbita ogl?da?em i tylko tyle nie mia?em ch?ci sprawdza?,czyta? ?e to na podstawie ksi??ek xd
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Hobbit

to nie czytaj juz wikipedii, ew. czytaj ze zrozumieniem.

Swoja droga moze w koncu cos ruszy z fantastyka, wszystkich gatunkow od zajebania, a tutaj wieczna nisza
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Hobbit

to nie czytaj juz wikipedii, ew. czytaj ze zrozumieniem.

Swoja droga moze w koncu cos ruszy z fantastyka, wszystkich gatunkow od zajebania, a tutaj wieczna nisza

Ja mam nie czyta? z wiki?;d Czyta?em o dzie?ach Tolkiena, i te? kilka artyku??w widzia?em w necie i by?y bardzo ciekawe, bo serio du?o tego idzie wyczyta? :p
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Hobbit

Swoja droga moze w koncu cos ruszy z fantastyka,
premiery w 2015 nie b?d? zachwycaj?ce jedynie co takiego dobrego wejdzie to
Wi?zie? Labiryntu, Avangers, Gwiezdne wojny.
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Hobbit

wiezien labiryntu juz mial przeciez premiere, avengersi 2 jesli juz, ale to imho chujowy film, a gwiezdne wojny to straszny gniot, wiec kompletnie mnie nie obchodzi
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Hobbit

Premiera we wrze?niu , gwiezdne wojny te? mi si? nie podoba? . ale rok 2014 mia? dobre filmy z cyklu sci-fi. przyk?adowo Dawca Pami?ci, Transtendencja, Przeznaczenie, Pocz?tek..
te mi przysz?y na my?l .
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: Hobbit

Lul, druga czesc? Nie gustuje w tych wszystkich kosmicznych filmach, wi?c dla mnie straszna posucha, chociaz transcedencja w porzadku, pewnie przez deppa
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Hobbit

mi si? podoba?y nie koniecznie to s? kosmiczne filmy xd nie wszystkie sci-fi s? zwi?zane z kosmosem cho? takie te? lubie, jak znasz jaki? jeszcze dobry film to mo?esz poda? bo aktualnie si? nudz? xd
 
Top