What's new

Evo natala by Kolesiek

Status
Not open for further replies.

avaster12

Advanced User
Joined
Jan 19, 2010
Messages
244
Reaction score
9
Odp: Evo natala by Kolesiek

has?o do chomikuj poprosz?
 

sprytnaaaaa

Advanced User
Joined
Apr 20, 2011
Messages
342
Reaction score
4
Odp: Evo natala by Kolesiek

Spoko silniczek pobra?em i przyda mi si? par? skrypt?w dzi?ki
 

Szeroki368

Active User
Joined
Jan 11, 2014
Messages
85
Reaction score
0
Age
34
Odp: Evo natala by Kolesiek

jakie jest haslo do plikow na chomikuj wpisuje tibianet niedzala

---------- Tre?? dodana o 21:55 ----------

Jakie Jest Has?o bo tibianet Niedza?a ??????? Nieprawid?owe has?o
 

Beztroski

Banned
Joined
Nov 18, 2013
Messages
221
Reaction score
4
Odp: Evo natala by Kolesiek

Nie dziala bo zapewne zmienil. Lookne na dysku moze jeszcze to mam jesli tak to wystawie i Ci wysle PW z linkiem
 

Szeroki368

Active User
Joined
Jan 11, 2014
Messages
85
Reaction score
0
Age
34
Odp: Evo natala by Kolesiek

Ok czekam Bo ju? od 2 tygodni szukam silnika a ju? m?j ots powinien wystartowa?
 

SHW

Advanced User
Joined
Oct 25, 2011
Messages
172
Reaction score
2
Age
28
Odp: Evo natala by Kolesiek

?o kurwa co to jest? jahaha :D
 

elsi69

User
Joined
Aug 24, 2014
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Evo natala by Kolesiek

Witam, wiem ?e to z?y dzia? do takich pyta? ale m?j internet na kt?rym aktualnie przebywam jest do "dupki" wi?c panowie, mam nadziej? ?e mi ?atwo wyt?umaczycie o co chodzi.
Mam serwer, chce go doda? do listy serwer?w np. open tibia serwer wszystko uzupe?niam poprawnie i pisz? mi ?e serwer musi by? online ?eby go doda? chocia? jest online, ip jest wpisane dobrze. Dla u?atwienia - mam router. Co? zmienia? Kiedy? normalnie stawia?em otsy, nie pamietam akurat czy na routerze czy modemie ale.. stawia?em. Da si? cos z tym zrobi??:/
 

Yosuke92

Advanced User
Joined
Dec 17, 2011
Messages
182
Reaction score
3
Odp: Evo natala by Kolesiek

Witam, wiem ?e to z?y dzia? do takich pyta? ale m?j internet na kt?rym aktualnie przebywam jest do "dupki" wi?c panowie, mam nadziej? ?e mi ?atwo wyt?umaczycie o co chodzi.
Mam serwer, chce go doda? do listy serwer?w np. open tibia serwer wszystko uzupe?niam poprawnie i pisz? mi ?e serwer musi by? online ?eby go doda? chocia? jest online, ip jest wpisane dobrze. Dla u?atwienia - mam router. Co? zmienia? Kiedy? normalnie stawia?em otsy, nie pamietam akurat czy na routerze czy modemie ale.. stawia?em. Da si? cos z tym zrobi??:/

Tak, przekieruj porty, tzn. wejd? w konsol?, wpisz ipconfig i zobacz jakie IP Ci poda, po czym wejd? na routerze w forwarding i przekieruj porty 7171, 7172, 80 i wszystkie potrzebne dla Open Tibia.
 

elsi69

User
Joined
Aug 24, 2014
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Evo natala by Kolesiek

Tak, przekieruj porty, tzn. wejd? w konsol?, wpisz ipconfig i zobacz jakie IP Ci poda, po czym wejd? na routerze w forwarding i przekieruj porty 7171, 7172, 80 i wszystkie potrzebne dla Open Tibia.

Dzi?ki bardzo, ?e starasz si? pom?c ale nie wiem dok?adnie jak to zrobi?, mo?e jest jaki? proadnik? Szuka?em, wpisywa?em r??ne fazy w google i nic nie by?o co by mi pomog?o :/
 

Neuron202

User
Joined
Jan 3, 2013
Messages
49
Reaction score
3
Odp: Evo natala by Kolesiek

Silnik Ok mog? napisa? mapy nie b?d? komentowa? ze wzgl?du na to,?e to nie moja praca ka?dy pisze jak woli :D Dla mnie tylko liczy si? grywalno?? nie estetyka.Bye
 

demolit999

Advanced User
Joined
Nov 21, 2012
Messages
168
Reaction score
1
Odp: Evo natala by Kolesiek

git stary mi sie bardzo podoba mapka 10/10 silnik 9/10 napracowales sie ;) szacun za to !!
 

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Evo natala by Kolesiek

nieraz warto napisa? na PW, nie pozwalam na rozpowszechnianie linku, chyba ?e b?dzie to zemn? uzgodnione, polecam :)
 

Marvinels

Active User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
78
Reaction score
1
Odp: Evo natala by Kolesiek

a ja mam niestety problem taki :

Warning: parse_ini_file(D:/ots/Nowy folder/otss/config.lua): failed to open stream: Permission denied in C:\xampp\htdocs\config-and-functions.php on line 13
Database error. Unknown database type in D:/ots/Nowy folder/otss/config.lua . Must be equal to: "mysql" or "sqlite". Now is: "


co jest ?le gdzie zmieni? ?cie?k? instalke acc markera ??

Mam niestety problem z acc markerem
nie posiadam dysku D lol jak to zmieni? na sw?j serwer ?? pomocy !!!
 

mial123

Advanced User
Joined
Apr 2, 2009
Messages
307
Reaction score
24
Odp: Evo natala by Kolesiek

@Marvinels wchodzisz w Xampp -> htdocs -> config -> config.ini i w lini: server_path = "D:/ots/Reb/" dajesz namiary na silnik.
 
Status
Not open for further replies.
Top