What's new

Anime - dyskusja og?lna

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

@up
Nie.
Chodzi co i 4 odcinowe Corpse Party: Tortured Souls?
Pewnie wsysne niedlugo jak bede mial wolna chwile ;P Tu w sumie nie maja czasu na nude, bo to seria ktora sie w chwile oglada cala, wiec moze byc ciekawa.

Co do GC bede musial chyba obejzec 2 raz, bo niewiele pamietam szczegolow. A wiem, ze seria jest dobra :D

@top
O, przypomnialo mi sie. Ktos ogladal wszystkie sezone shakugan no shana? Na razie jestem po pierwszym sezonie, niby spoko, ale spodziewalem sie wiekszej aktywnosci ze strony glownego bohatera... Cos mi znajomy mowil, ze w kolejnych sezonach jest lepiej pod tym wzgledem. Ale jakos nie zauroczyla mnie ta seria na tyle, zeby od razu sie brac za kolejne sezony. Warto ogladac dalej czy nie? ;p
 

Infelicity

Why bother...
Joined
Dec 30, 2011
Messages
1,091
Reaction score
59
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

ja porzucilem po jakims tam odcinku z takim laleczkarzem xD
 

Mariszka26

New User
Joined
Jan 14, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Moje ulubione to zdecydowanie Great Teacher Onizuka :)
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

@up
Nie.
Chodzi co i 4 odcinowe Corpse Party: Tortured Souls?
Pewnie wsysne niedlugo jak bede mial wolna chwile ;P Tu w sumie nie maja czasu na nude, bo to seria ktora sie w chwile oglada cala, wiec moze byc ciekawa.

Co do GC bede musial chyba obejzec 2 raz, bo niewiele pamietam szczegolow. A wiem, ze seria jest dobra :D

@top
O, przypomnialo mi sie. Ktos ogladal wszystkie sezone shakugan no shana? Na razie jestem po pierwszym sezonie, niby spoko, ale spodziewalem sie wiekszej aktywnosci ze strony glownego bohatera... Cos mi znajomy mowil, ze w kolejnych sezonach jest lepiej pod tym wzgledem. Ale jakos nie zauroczyla mnie ta seria na tyle, zeby od razu sie brac za kolejne sezony. Warto ogladac dalej czy nie? ;p

Shakugan no shana ogladalem wszystkie sezony i mile to wspominam, takze polecam ;)
 

Kage Shadow

Active User
Joined
Oct 12, 2014
Messages
93
Reaction score
6
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Sao , Naruto no i podstawa -- Death Note.
 

piotrowska

New User
Joined
Apr 28, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Ulubione anime

Odp: Ulubione anime

Moje ulubione to:
-Naruto
-Shaman King
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Slyszeliscie juz newsa o DB? ;)
,
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Slyszalem, ale nie spodziewam sie czegos zbyt dobrego.
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Slyszeliscie juz newsa o DB? ;)
,

Toeianimation + 18-letni hiatus + "zardzewia?y" Akira = raczej klapa, bo nie oszukujmy si?, dwa ostatnie filmy, kt?re de facto s? oficjaln? cz??ci? DB nie zrobi?y sza?u. S?aaaaaaaaaaaaby film BoG, teraz zapewne jeszcze gorszy Fukkatsu no F z SSJGSJJ (co to kurwa w og?le jest?). Ja tego nie kupuj?, jestem do tego (na chwil? obecn?) negatywnie nastawiony.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Anime - dyskusja og?lna

@up
DBS ma sie dziac gdzies pod koniec DBZ, wiec racze jakichs ssjasjjajsjsjajsjaotow nie bedzie ;)
W ogole wszystko po dbz jest takie. A tutaj taki troche powrot do przeszlosci mamy, troche wspomnien wzbudzonych itp etc i inny shit. A wy tylko narzekac potraficie, ehh.
No tak. Moze i to nie bedzie jakas seria super wyjebana i nie bedzie okrzyknieta najlepsza seria letniego sezonu albo i roku. Ale i tak bedzie fajnie, ze jest. A moze i bedzie? Moze zrobia cos zajebistego ze starego dobrego db?
 

Crow1920

Advanced User
Joined
Jun 19, 2012
Messages
391
Reaction score
24
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Wydaje mi sie ?e sam dobrze wie ze te filmy to nie wypa? wiec jesli zdecydowa? wypu?cic nowa serie to moze ma jakiegos asa w rekawie. Zobaczymy. Mam nadzieje ze pokaze cos nowego, jaki? transform miedzy ssj3 --ssj4. Z pewno?ci? dojdzie do tego ze i vegeta i inni osiagna ssj3, bo Vegeta zawsze goni? za Goku. Najbardziej ciekawy jestem nowego evil playera. : )
Jestem jak najbardziej na tak , bo zawsze bedzie na czym spedzi? pare h.
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Anime - dyskusja og?lna

@up
DBS ma sie dziac gdzies pod koniec DBZ, wiec racze jakichs ssjasjjajsjsjajsjaotow nie bedzie ;)
W ogole wszystko po dbz jest takie. A tutaj taki troche powrot do przeszlosci mamy, troche wspomnien wzbudzonych itp etc i inny shit. A wy tylko narzekac potraficie, ehh.
No tak. Moze i to nie bedzie jakas seria super wyjebana i nie bedzie okrzyknieta najlepsza seria letniego sezonu albo i roku. Ale i tak bedzie fajnie, ze jest. A moze i bedzie? Moze zrobia cos zajebistego ze starego dobrego db?

W?tpi?, DB jest ju? tak zu?ytym uniwersum, ?e to magia, oba kanoniczne filmy bardzo dobrze to ukazuj?. I nie m?w, ?e "Akira przy tym pracuje, to mo?e by? dobrze", bo Akira r?wnie? pracowa? przy obu w/w filmach i g?wno z tego wysz?o.
Kolejna sprawa, co w zwi?zku z tym, ?e DBS ma si? dzia? po Majin Buu? Goku ju? wtedy osi?gn?? 9182951284957129839128391 poziom mocy, teraz pewnie to potrenuje i zrobi si? z tego dwukrotnie wi?ksza liczba. Nie podoba mi si? to. DB poszed? imo w z?? stron? z wielkimi liczbami i op formami, wola?bym jakby wr?ci? do sztuk walki, ale epicko pokazanych sztuk walki. ;|
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Anime - dyskusja og?lna

@Roy4lz
Pokaz mi gdzie napisalem o tym, ze jesli akira przy tym pracuje to bedzie ok. Albo gdzie napisalem, ze nie pracowal przy tych filmach?
Chyba sie lekko nie zrozumielismy. Bo ty dalej twierdzisz twardo, ze bedzie slabe jak filmy. A ja filmy biore tylko pod uwage w taki sposob, ze moze wyciagna z tego jakies wnioski.
Poza tym. Czy to gt czy filmy, wszystko wychodzi w chuj dalej pod wzgledem sily. A tutaj bedzie lekki powrot do tego co bylo pod koniec dbz, gdzie ledwo wchodza ssj3, co jeszcze taka moca wielka nie jest...
No chyba, ze to tez dla ciebie za duzo, ale to w sumie dla ciebie, dla mnie ten etap jest jeszcze ok. Moze dla ciebie ze 3 pierwsze odcinki klasycznego pierwszego dragon balla byly ok, a potem juz nie, bo byli za silni bohaterowie? No juz nie przesadzaj.

I nie wyciagaj mi prosze kontr argumentow na argumenty ktorych nie uzylem.
Wy wychodzicie z zalozenia, ze filmy byly slabe to to tez bedzie slabe. Ja wychodze z zalozenia, ze moze byc albo slabe albo dobre, co bedzie sie dopiero okaze jak wyjdzie. Proste. Moze sie opamietaja po filmach i bedzie cos fajnego. A wy w ogole nie bierzecie pod uwage takiej opcji.
 
Last edited:

Sari92

Active User
Joined
Jan 23, 2012
Messages
143
Reaction score
2
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Ja te? si? raczej negatywnie do tego nastawiam, jak sobie pomy?le ?e Goku tu si? zmieni w tego czerwonego downa... Nast?pny problem ?e postacie tu zosta?y moim zdaniem odm?odzone w por?wnaniu z Buu Sag?, nast?pnie pomineli motyw Uub'a a szkoda ;/ , nast?pnie charakter/osobowo?? Vegety tu raczej bardziej przypomina tego z Cell Sagi ni? Buu Sagi...
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Anime - dyskusja og?lna

No nie wiem, ja tam na razie nie oceniam. Za malo pokazne, za wczesnie jest zeby cokolwiek powiedziec. Bo jak na razie to sie jeszcze komplet nie nic nie dzialo ;P

Btw. Shokugeki zaczalem ogladac i teraz sie nie moge doczekac kolejnych odcinkow. Niby takie proste i taki glupawy pomysl, niby pare momentow wkurzajacych, jak na przyklad przez 5 minut stekaja po jednym posilku, ale ostatecznie seria jest na prawde dobra :p
Black bulleta zaczalem ogladac, 1 odcinek jak na razie i teraz brak czasu. Moze w pociagu poogladam dalej jak net na to pozwoli ;p
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Goku jako robol na farmie w 1 odcinku... zamiast lata? i to pole r?cznie zaorac to chuj traktor op xD

Btw
Highschool DxD - wszystkie seri? polecam ~~ czekam na No Game No Life i hs dxd kojelne sezony :d Poleci kto? jakie? anime typu akcja ecchi psychologiczne?
 

KantoGal

New User
Joined
Jul 21, 2015
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Anime - dyskusja og?lna

najlepsze anime to oczywi?cie Pokemon sezon pierwszy w Kanto ale drugi te? ujdzie ulubione odcinki to magiczny ogr?d bulbazaura, ten o gangu squirtl?w i wyspa gigantycznych pokemon?w, wszystkie oczywi?cie inne te? s? dobre ale te trzy odcinki to klasa sama w sobie zreszt? jak ca?e te anime i gra
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Anime - dyskusja og?lna

code breaker? glowny bohater jako outsider, jego psiapsiula glupawa i ma zamiar zmienic caly swiat, aby nikt nikogo juz wiecej nie tlukl, pls xD niby caly team zgrany, a przewodniczacy ideal, pozniej kazdy agresor mode on na lidera, bo on chce im pomoc, a oni tego nie rozumieja, smutasne historyjki na koncu 2/10
 

Sari92

Active User
Joined
Jan 23, 2012
Messages
143
Reaction score
2
Odp: Anime - dyskusja og?lna

Do do DragonBall Super ;D Znalezione na facebook dbsuper polska;d wykonane przez jednego z u?ytkownik?w ;D Pokazuje ,,jak jest'' i ,,jak powinno by?''.

11836717_729260447201458_4831618788507348508_n.jpg


I jeszcze jedno ;D

11822560_729235027204000_1015874604120959747_n.jpg



Ja ju? wi?cej nie ogl?dam ani jednego odc tego gniota...
 
Last edited:
Top