What's new

Spells Advance Convince Creature Spell.

Status
Not open for further replies.

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Oto znany wszystkim czar na przejmowanie potwork?w, jednak?e nie poprzez run?, jak to dzia?o si? dotychczas lecz czarem, zaznaczamy potworka, kt?rego chcemy przej?? i, je?li mamy odpowiedni poziom do?wiadczenia, ilo?? many oraz skill w przejmowaniu monster?w, to potw?r przechodzi na nasz? stron?.



A do spells.xml
PHP:
<instant name="Convince" words="convince" lvl="20" mana="100" needtarget="1" blockwalls="1" exhaustion="0" event="script" value="convince creature.lua"/>

Tak to wygl?da (na przyk?adzie potwora Bear, czyli najsilniejszego jakiego mo?emy przej?? na poziomie pierwszym w zdolno?ci przywo?ywania potwor?w):
sndl08.jpg



Sam system wygl?da tak:
PHP:
["bear"] = {level = 21, effect = CONST_ME_CARNIPHILA, dist_eff = CONST_ANI_SMALLEARTH, expe = {6,9}, skill_level = 0, name = "bear", mana = 300, voc = {1,2,3,4,5,6,7,8}},
level - wymagany poziom do?wiadczenia do przej?cia monstera,
effect - jaki efekt ma si? pojawi? na potworze (u mnie na ssie wida? o co chodzi),
dist_eff - jaki efekt strza?u,
expe - ile expa ma dodawa? do naszego nowego skilla,
skill_level - jaki skill (umiej?tno?ci przywo?ywania monster?w) trzeba mie? by m?c przej?c tego moba, rozpoczynamy gr? z poziomem zerowym "0", a sko?czy? mo?emy na poziomie mistrzowskim, czyli 11,
name - nazwa potworka,
mana - ilo?? potrzebnej many do przej?cia,
voc - jakie profesje mog? przywo?ywa? tego potwora.
 

Retard

User
Joined
May 29, 2010
Messages
46
Reaction score
5
Age
29
Odp: Advance Convince Creature Spell.

Jestem zachwycony. System bardzo mi sie spodobal. Jest on bardzo pomyslowy.
Na pewno przyda sie do wielu OTS RPG.
Sam skrypt jest dosc dlugi, ale z pewnoscia warty swej dlugosci :lol:
Ogolem, to bardzo fajny pomysl i swietne wykonanie - za to +.
Rob wiecej tego typu skryptow, bo masz do tego talent! :D
Pozdrawiam,
Retard.
 
Status
Not open for further replies.
Top