What's new

G?osowanie - WBM #3

Status
Not open for further replies.

Dinozo

New User
Joined
Oct 14, 2016
Messages
0
Reaction score
1
Odp: G?osowanie - WBM #3

Oddaje sw?j g?os na prac? numer 2.
Wida?, ?e mapper dopracowa? ka?dy szczeg??.
 

Avemajor

Advanced User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
346
Reaction score
12
Odp: G?osowanie - WBM #3

Moim zdaniem organizator nie powinien bra? udzia?u w konkursie.
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: G?osowanie - WBM #3

Moim zdaniem organizator nie powinien bra? udzia?u w konkursie.

Nigdzie nie jest napisane, ?e bierze, ale je?li tak to zgadzam si? :wink:
Je?li mia? podgl?d na wszystkie prace przed wystawieniem to reszta uczestnik?w konkursu te? powinna mie?.
 

Avemajor

Advanced User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
346
Reaction score
12
Odp: G?osowanie - WBM #3

Bierze w?a?nie udzia? i ?atwo mo?esz si? domy?le?. Ale to tylko moje zdanie, mi?o ?e si? zemn? zgadzasz ;)
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: G?osowanie - WBM #3

Organizator niech sobie bierze udzia? ale wed?ug mnie nie powinny m?c g?osowa? konta kt?re maj? po 2 posty...Wiecie o co chodzi :lol:
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: G?osowanie - WBM #3

Organizator nie powinien brac ?adnego udzia?u w ?adnym konkursie. Chyba, ?e nie jest jego autorem to co innego, ale tak to nie. Jak dla mnie ten konkurs m?g?by byc o wiele lepiej zorganizowany, ale barwo za ch?ci.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: G?osowanie - WBM #3

Ja rowniez oddaje glos na prace nr. 1. brak niepotrzebnych rzeczy, ladnie i prosto.
 

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: G?osowanie - WBM #3

2 jest dobra, aczkolwiek najebane
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: G?osowanie - WBM #3

widze koledzy raha xd, Panowie, jako ?e jestem dobrym cz?owiekiem i uczciwym chce Was poinformowa? ?e Rah, udostepnil swoja prace przed wystartowaniem konkursu, to zaden b?l dupy poprostu regulamin to regulamin.
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: G?osowanie - WBM #3

G?osowanie prawie zako?czone, zosta? tylko m?j g?os :wink:

1. Bardzo dobra praca, dobrze dobrane elementy. Jedyny minus, do kt?rego m?g?bym si? doczepi? to fakt, ?e praca zrobiona tylko na 1poziomie.

2. Praca niez?a, lecz uwa?am, ?e nie zosta? tutaj zachowany klimat bagien. Bagna kojarz? mi si? bardziej z "dziur?", a nie g?r?.

3. R?wnie? bardzo dobra praca, zosta? zachowany klimat ciemnych bagien. Chocia? bagna w rzeczywisto?ci nie s? w podziemiach, to uwa?am, ?e chc?c zrobi? prawdziwe mokrad?a w Tibii trzeba zej?? na -1. Wtedy ?wiat?o jest odpowiednie i wszystko wygl?da lepiej.

4. Prace 10+ zazwyczaj maj? przewag? nad tymi starszymi. Wed?ug mnie w tym wypadku tak nie by?o i autor musia? napracowa? si? tyle samo, co inni uczestnicy konkursu. Mapa wykonana starannie, lecz uwa?am, ?e jednak czego? jej brakuje.


Mia?em wielki dylemat nad tym, kt?r? prac? wybra?, jednak finalnie g?os oddaje na prac? nr 3
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: G?osowanie - WBM #3

G?osowanie trwa do: 22.10.2016 - do godziny 23:59 Ciezko bylo sie dostosowac? mam nadzieje ze Twojego glosu nie policza :V

Ci??ko, bo nie wszyscy ?yj? tylko forum :tongue:
Akurat wczoraj nie by?em wstanie zag?osowa?, a wcze?niej nawet nie pami?ta?em xd

Z tego co wida?, to i tak praca nr 3 nie wygra, wi?c m?j g?os nie ma w tej chwili ?adnego znaczenia :no:
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: G?osowanie - WBM #3

Mamy remis. Pasa WBM nie rozerwiemy, wiec wyprodukowalismy drugi. Zwyciezcy to [MENTION=353628]buchaLL[/MENTION] (praca nr. 1) i [MENTION=420647]R A H[/MENTION] (praca nr. 2). Przy nastepnej rundzie nie beda liczone glosy uzytkownikow z mala iloscia postow i podejrzana data rejestracji.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: G?osowanie - WBM #3

Aaha, jest remis i zamiast zrobi? dogrywk? to lepiej da? jednemu i drugiemu pas? No bez sensu :)
 
Status
Not open for further replies.
Top