What's new

- Waypoints [ta] yalahar dragony 2jaskinie bez hydr

Status
Not open for further replies.

robeq1234

New User
Joined
Mar 1, 2011
Messages
9
Reaction score
2
Witam, jest to skrypt w 100% zrobiony przeze mnie, dla tego zastrzegam sobie prawo do rozpowrzechniania go oraz sprzeda?y..
Udost?pniam go Wam za darmo.
Jest to skrypt dla Knighta z levelem 50+(szansa na deda z takim lvlem),
ale my?l? ?e 75 lvl nie b?dzie mia? problem?w i zarobi.
Osobi?cie expi?c tu od 58 do 71 lvl wyszed?em w kasie na swoje, a pad?em 2 razy tylko dla tego bo raz nie wzio?em SHP a na full resp 3 drag?w+4 arcanisty exura ico nie wyrobi?em, a innym razem pad?em przez net kicka.
Funkcje:
~Bije 2 respy bez hydr
~startujesz w dp, w skrzynce powinno by? sporo bp, tylko nie jeden w drugim ale osobno(bot wklada tez kase do bp'k?w, mo?ecie zmieni? to jak chcecie, ja robi?em ten skrypt na szybko)
~deposituje itemy takie jak broadswordy/life crystale/inne wartosciowe itemy(nie jestem pewien czy w tym skrypcie doda?em wszystkie, ?atwo mo?ecie sobie dopisa?)
~nie doda?em skryptu na otwieranie kolejnych bp, ani rozwalania skrzynek, mo?ecie poszuka? na oficjalnym forum tibiaauto
~w depo powinni?cie mie? du?o manapot?w w depo bo z lockera je refilluje
~dorzucam skrypt na stawanie "na skos" kt?ry nale?y wczyta? w python scripts

!UWAGA! Przed puszczeniem skrypta na resp upewnijcie si?, ?e wszystkie healingi/fluid drinkery s? dobrze ustawione!!
Pami?tajcie r?wnie? aby ?ci?gn?? 2 skrypty, z tego jeden to wpt itp, a drugi nale?y wgra? w Python Scripts.! Zaznaczcie research map!!!

Docencie po?wi?cony przeze mnie czas na udost?pnienie dla was tego ?wietnego skryptu i dajcie jaki? + ;D
 
Status
Not open for further replies.
Top