What's new

Spis 20+ silnik?w evolution

Status
Not open for further replies.

skorapro

Advanced User
Joined
Jul 3, 2011
Messages
492
Reaction score
30
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

hmm v2a nie posiadam, nie wiedzia?em ?e taka wersja jest xd, only v2, v3 posiadam :p
 

elsi69

User
Joined
Aug 24, 2014
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

kt?ry z nich jest najlepszy? :D
 

winted

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

przydalby sie taki 8.1 server ktos mi powie jesli zrobilo by sie 8,1 xml dalbym rade postawic ten server na vps i nikt by go nie dal rade ruszyc czy to lipna konstrukcja

---------- Tre?? dodana o 17:23 ----------

ktos mi powie czemu jak zazwyczaj chce pobrac jakis silnik czy cos to link jest juz nie aktualny nie mozna tego ladowac gdzies indziej ?
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

silniki pod xml s? s?abe lepiej r?b pod mysql jak co? :p
 

winted

User
Joined
Jun 1, 2009
Messages
34
Reaction score
0
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

no tak ale te wszystkie rzeczy z mysql nauczylem sie dopiero w polowie szkoda ze nie ma kogos kto by chcial wspolpracowac oczywiscie przyokazji bym sie wiecej nauczyl
 

Rygielek

Active User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
91
Reaction score
2
Age
32
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

Szkoda ?e wszystkie twoje serwery po repluoadzie maj? w sobie, podjebane scrpyty i kurwa crashujesz wszystkie otsy pod 8.1, gratulacje formowicza.
 

Galliranth

New User
Joined
Sep 30, 2016
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

A mi si? najbardziej podoba Simon ots, ale jak pobieram, to nie ma pliku otwieraj?cego serwer :/
 

verbanski321

New User
Joined
Oct 9, 2016
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

W?a?nie jak niema pliku .exe tylko jest pe?no plik?w c++ to co trzeba zrobi??
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

Skompilowac. Google > Kompilacja tfs linux
 

verbanski321

New User
Joined
Oct 9, 2016
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Spis 20+ silnik?w evolution

Niestety pr?bowa?em kompilowa? w dev-cpp z r??nymi bibliotekami, i niestety wywala od cholery b??d?w, "Boost theard " co? takiego, szuka?em w google, ale b??d dotyczy? ca?kiem innej sprawy ni? moja
Ju? si? troche pogubi?em bo te wersje tfsa ka?da, na poradnikach screeny wygas?y gdzie co trzeba w kompilatorze poustawia?,

Aha, ja kompiluje pod Windowsa bo narazie robie serwer testowy do zabawy.
99% poradnik?w opiera sie na tym, jak zainstalowa? czysty TFS serwer, nic nigdzie nie pisze co z nim dalej zrobi?.
Ja probowa?em datapacki z innych serwer?w wgrywa? to tylko b??dy, i wi?kszo?? rzeczy na mapie nie dzia?a,
Mia?em zamiar w?a?nie bazowa? na jakim? starym evo i ?eby sobie go pomalutku przerabia? a nie czysty tfs, Ale gubie si? ju? w tych wersjach bo raz czytam ?e tfs 0.4 8884 trunk jest pod tibie 8.6, a raz ?e jest pod 8.54 i datapacki z tych serwer?w nie b?d? pasowa?, Chyba sobie to odpuszcze.

Bo w sumie nie chce sp?dzi? nad budow? tego otsa p?? roku, nie chce nawet mie? 100 graczy, chcia?em si? poprostu co? pod uczy? mappingu i scriptu,
 
Status
Not open for further replies.
Top