What's new

Mapy Podstawowy B??d <HELP>

Status
Not open for further replies.

harudbl

Active User
Joined
Nov 22, 2008
Messages
96
Reaction score
3
A wi?c przerobi?em mapke WoDBO i Wyskoczy?o mi takie co? po ponownym uruchomieniu MapEdytora Mo?e mi kto? pomuc bo w tych spawach jestem zielony :
 

harudbl

Active User
Joined
Nov 22, 2008
Messages
96
Reaction score
3
Odp: Podstawowy B??d <HELP>

!!!! Od?wie?am !!!!!!! Od?wie?am !!!
 
Last edited by a moderator:
B

Blackq

Guest
Odp: Podstawowy B??d <HELP>

Uroki SimOne map edytora, prawdopodobnie na mapie znajduj? si? "item" kt?rego tw?j map edytor nie czyta. M?g?by? spr?bowa? odpali? map? w RME, lecz nie jestem pewien czy zadzia?a ew. na nowo edytowa? map?.
 

Lord Jim

Active User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
81
Reaction score
2
Odp: Podstawowy B??d <HELP>

A mi si? wydaje ?e do Wodbo to cza inny edytor bo zwyk?y si? nie nadaje, ale ja na wodbo si? nie znam.
 

harudbl

Active User
Joined
Nov 22, 2008
Messages
96
Reaction score
3
Odp: Podstawowy B??d <HELP>

Mam oryginalny mapedytor do wodbo ... wraz z silikiem go ?ci?gne?em wiec nie wiem ....

@2x up
Sprubuje w rme moze zadzia?a
 

Sadystic

Active User
Joined
Jan 18, 2010
Messages
74
Reaction score
6
Odp: Podstawowy B??d <HELP>

Wydaje mi si?, ?e rme tym bardziej b?dzie b??dnie odczytywa?. Pewnie masz z?? wersj? map editora tudzie? silnika, kt?re? z element?w musi ze sob? nie wsp??gra?, a to tworzy b??d kt?rego widzisz sam na obrazku. Skoro nie masz jakiej? rzeczy radz? doda? j? w?asnor?cznie do items.xml, ewentualnie poprosi? kogo? o pomoc.
#edit
Przyjrza?em si?, najwyra?niej stworzy?e? rzecz kt?rej w tym momencie map editor nie mo?e odczyta?. Jedyn? desk? ratunku jest po prostu zacz?? od nowa, wypadki chodz? po ludziach.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top