What's new

Kody do Fable:Zapomniane opowie?ci

Status
Not open for further replies.

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Nie s? to standardowe kody, typu wpisz to a dostaniesz bronie itp. S? to podpowiedzi, kt?re bardzo u?atwiaj? przej?cie gry.

1. ?ycie podczas walki.
- Wyst?puje w grze b??d, kt?ry nie pozwala postaci zgin?? podczas u?ywania czaru typu. Piekielny Ogie?, takich czar?w kt?re trwaj? kilka sekund. B??d ten pozwala nam atakowa? czarem przeciwnika kt?ry w momencie odprawania czaru (je?li jest to boss b?d? troll) nas r?wnie? atakuje, z tym ?e wyj?tkiem, ?e gdy zabierze nam ca?e ?ycie a czar nadal "si? robi" nie giniemy. Wystarczy b?yskawiczne u?ycie potiona i gramy dalej jako "?ywy trup"

2.Pokonywanie przeciwnik?w kr?tko z ?uku/kuszy.
Do tego s?u?y czar wiele strza?, z ka?dym poziomem mno?y jedn? wystrzelon? strza?? w kilka i zamiast np. obra?? 1*88 mo?na mie? za jednym atakiem np. 4*88. W ten spos?b pokonanie Jack'a Rze?nika zajmuje 8 strza??w!!!

3.Za du?o wrog?w? Nie zd??ysz napi?? ci?ciwy? ?aden problem!
Tu u?ywa si? Spowolnienia Czasu. Dzi?ki temu umkniesz ka?dej broni!

4.Kopiowanie Srebrnych Kluczy

Jest to bug w grze, kt?ry pozwala nam na to ?e mamy na pocz?tki gry nawet 30 kluczy albo wi?cej.
Zaczynamy gr?, przychodzimy trening itp., a? mamy misje "Bro? sad?w" albo "Zaatakuj Sady"wybieramy misje zale?y jak? chcesz zrobi? posta?, kupujemy w?dk? albo dostajemy za free od rybaka w "Prze??czy Rybaka" idziemy to sad?w po srebrny klucz, kt?ry jest na ko?cu pomostu (B?belki) na prawej stronie mapki (Klawisz M), wy?awiamy i klikamy na G i teleportujemy si? to Gildii, mamy informacje czy na pewno anulowa? misje, klikamy od nowa i jeste?my w lokacji obok, idziemy znowu to sad?w i mamy z znowu b?belki z kluczem, mo?emy tak robi? to woli.

Wad? jest chyba to ?e na naszej postaci pokazuje si? rana kt?ra mamy to ko?ca gry(Ja tak mia?em) i mo?e to zale?e? od naszej wersji gry.
 

lioko123

Active User
Joined
Jul 19, 2009
Messages
53
Reaction score
4
Age
28
Odp: Kody do Fable:Zapomniane opowie?ci

Ja tam wole gra? normalnie a tylko jeden kod jest fajny jak dla ,mnie a to ten z kopiowaniem kluczy
 

DreamerDream

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
280
Reaction score
20
Odp: Kody do Fable:Zapomniane opowie?ci

Fable to ?atwa gra, tylko ma 2 trudne momenty (obydwa to walki z Jackiem Rze?nikiem czy jak mu tam). Zamiast kod?w masz w pieruna r??nych trailer?w np. +7
 

Habi1994

Active User
Joined
Dec 9, 2008
Messages
84
Reaction score
2
Odp: Kody do Fable:Zapomniane opowie?ci

ja znam dobry knif na kase :) dawno w fable nie gra?em wiec nie wiem jak si? miasta nazywaj? ale spr?buje opisa? na ch?opski rozum :)

Aby miec mase kasy trzeba mie? dost?p do miejsca w miescie w ktorym poslubiamy ksiezniczke... niewiem czy mozna sie tam dosta? odmawiaj?c ksiezniczce zaslubin (bylem tylko zly) :)

i trzeba miec wykupiona umiejetnasc co zmniejsza ceny u kupcow

wiec jak mozemy sie tam dostac i mamy umiejetnosc to idizemy do handlarza (tego co ma Solus) i kupujemy wszystkie szmaragdy a potem wszystkie mu sprzedajemy :) takim sposobem w minutke stac mnie bylo na Solus :)

Edit: czytajac ten temat natchnelo mnie zeby znowu zainstalowac Fable i sprawdzilem kilka zeczy... dorobic takim sposobem mozna nawet w Obozie w Mrocznym Lesie kupujac od ostatniego handlarza Czarne Materialy czy Mineraly :p i sprzedawac mu... lepszy zysk jest w D?bowej dolinie (kupujemy perfumy i drogie kamienie i sprzedajemy) ;D
 
Last edited:

Mleczko

Active User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
118
Reaction score
16
Odp: Kody do Fable:Zapomniane opowie?ci

Ja znam inny "kod" czy tam bug.
Zaczynamy z kilkoma k kasy
kupujemy dom w debowej dolinie(chodzi o to zeby byly miejsca na trofeum)
postawiamy tam nasze najlepsze i najdrozsze trofeum, potem dom sprzedajemy z zyskiem
ok 1k albo wiecej
potem wlamujemy sie do domu dostajac przy tym zla karme
bierzemy trofeum i kupujemy dom stawiamy trofea itp
powtarzemy tak 10 razy i idziemy na zakupy XD
Pozdrawiam,
Mleczko
 
Status
Not open for further replies.
Top