What's new

Global Full Map Rl (Beta)

Status
Not open for further replies.

grabasz

User
Joined
Jan 24, 2012
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Global Full Map Rl (Beta)

@up
Stary, wez wyjdz z tego forum z tym marnym trollem bo to jest tak slabe, ze nawet sie tego komentowac nie chce.
Sorry, ale inaczej ci nie odpowiem, bo nie jestem w stanie uwierzyc, ze ktos moze byc az tak kurwa glupi xD

Ej ja zada?em tylko pytanie a ty nie wyzywaj od rurznych i nie o?mieszaj si? a i nie rurzywaj wulgarnych s??w dziecko.

Chyba nie nauczyli ?e jak kto? zadaje jakie? pytanie to s? 2 wyj?cia:
1) Odpowiada si? na to pytanie
2) Nie odpowiadam na to pytanie i zostawiam to w spokoju.

Sorry za ortografi? ale si? troch? wkurzy?em tym ?e ludzie nie umiej? odpowiedzie? na tak proste pytanie co zada?em wy?ej ?al mi takich ludzi.

Je?eli kto? nie wie co to jest system rozm?w prywatnych czyli "Message to", czyli to jest co? takiego na podstawie tibia 8.60 to jest, jeszcze troch? inaczej to napisze, to jest tak masz 2 osoby kt?re najpierw pisa?y w depo a p?zniej chc? do siebie napisa? to klikaj? ctrl+prawy przycisk myszki na to co wcze?niej pisa?y i klikaj? na np. message to Bandyta i mog? dalej mog? pisa? mi?dzy sob? na pw.
O co? takiego mi tu chodzi. i dla tego si? pytam czy co? takiego w tym ots jest ??. Pozdrawiam Mariusz

Pozdrawiam Mariusz.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Global Full Map Rl (Beta)

Oj przepraszam najmocniej pana zdenerwowanego i urazonego.
Uraczam pana najlepsza odpowiedzia jaka jestem w stanie z siebie wyciagnac:
Tak kurwa taki system jest na kazdym mozlwym istniejacym serwerze bo kurwa to jest podstawa tej gry i nie ma zadnego serwera nigdzie, zadnej wersji, na ktorej nie bylo by pw. Wiec kurwa mac, strzel sie w leb z takimi kurwa glupimi pytaniami. A jesli nie zamierzasz, to moze zacznij zadawac bardziej sensowne pytania. Na przyklad czy niebo jest niebieskie. Albo czy woda jest mokra.

Co do twojej logiki odpowiadania na pytania, ja pierdole taka logike. Wole dac taka odpowiedz ktora pytajacego skloni do refleksji czy czegokolwiek. Taka ktora pozowli mu sie czegos nauczyc. Dostanie pytajacy gotowa odpowiedz a jutro zapyta 2 razy o to samo. Dostanie dobra odpowiedz, znajdzie sam rozwiazanie i jutro kolejne 2 problemy sam rozwiaze bo juz cos bedzie potrafil. A nie kurwa jak owca wchodzil na forum z kazda pierdola i pytal czy bialy maluch jest bialy.

Dziekuje, dobranoc, bez pozdrowien.

Btw. Niezaleznie od tego czy to czysta glupota, tak zaawansowana, ze jeszcze takiego przypadku nie widzialem, czy troll, to i tak mnie to smieszy XD
 

grabasz

User
Joined
Jan 24, 2012
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Global Full Map Rl (Beta)

Oj przepraszam najmocniej pana zdenerwowanego i urazonego.
Uraczam pana najlepsza odpowiedzia jaka jestem w stanie z siebie wyciagnac:
Tak kurwa taki system jest na kazdym mozlwym istniejacym serwerze bo kurwa to jest podstawa tej gry i nie ma zadnego serwera nigdzie, zadnej wersji, na ktorej nie bylo by pw. Wiec kurwa mac, strzel sie w leb z takimi kurwa glupimi pytaniami. A jesli nie zamierzasz, to moze zacznij zadawac bardziej sensowne pytania. Na przyklad czy niebo jest niebieskie. Albo czy woda jest mokra.

Co do twojej logiki odpowiadania na pytania, ja pierdole taka logike. Wole dac taka odpowiedz ktora pytajacego skloni do refleksji czy czegokolwiek. Taka ktora pozowli mu sie czegos nauczyc. Dostanie pytajacy gotowa odpowiedz a jutro zapyta 2 razy o to samo. Dostanie dobra odpowiedz, znajdzie sam rozwiazanie i jutro kolejne 2 problemy sam rozwiaze bo juz cos bedzie potrafil. A nie kurwa jak owca wchodzil na forum z kazda pierdola i pytal czy bialy maluch jest bialy.

Dziekuje, dobranoc, bez pozdrowien.

Btw. Niezaleznie od tego czy to czysta glupota, tak zaawansowana, ze jeszcze takiego przypadku nie widzialem, czy troll, to i tak mnie to smieszy XD

Ej to wez mi powiec o co chodzi bo ju? sam nie rozumiem tego bo jest taka sprawa ?e nie ma tego systemu "message to" w silnikach 8.7+ i dla tego si? zapyta?em czy tutaj jest ta opcja, bo pobra?em wcze?niej ots pod 9.6 od zbychu czy jako? tak jego nazwa by?a i ten ots tego systemu nie mia? a pyta?em si? czy mo?e co? takiego zrobi? to napisa? mi ?e da si? ale to nie b?dzie dzia?a?o w?a?ciwie z ots-em i mo?e ten system by? a za kolejnym razem mo?e go nie by?.

A i przypomnia?a mi si? taka jeszcze sprawa czy ma kto? ip changer pod tibia 10.10 bo nie mog? znale?? tego w internecie, bo przeszuka?em wszystko i nie ma albo jest i linki nie dzia?aj? lub jakie? inne b??dy s? chodz nawet pobra?em tego ip changera z otsservlist i te? mi ten ip changer nie dzia?a, Prosz? pilnie o pomoc z g?ry bardzo dzi?kuj?.

Ps. ja dawniej wiedzia?em wi?cej ni? ty potrafi?em zrobi? takie ots ?e g?owa ma?a i dobrze mia?em pisane scrypty, pisane przez zemnie i wszystko dzia?a?o jak nalerzy a tak pozatym to ja nie zadaj? takich pyta? jak ty napisa?e?
A nie kurwa jak owca wchodzil na forum z kazda pierdola i pytal czy bialy maluch jest bialy.

Pozdrawiam Mariusz
 

Vxov

New User
Joined
Oct 21, 2015
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Global Full Map Rl (Beta)

spoko keyloger albo virus
 

wlochu

New User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Global Full Map Rl (Beta)

Witam. Ot?? mam taki ma?y problem
Untitled.jpg
[/url][/IMG]


---------- Tre?? dodana o 19:01 ----------

Witam. Ot?? mam taki ma?y problem
Untitled.jpg
[/url][/IMG]
http://postimg.org/image/91jmmv0lv/
 

rogo777

User
Joined
May 17, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Global Full Map Rl (Beta)

da ktos linka do pobrania ale innego niz 4shared bo nie da sie sciagnac z tego. bylbym wdzieczny. dzieki
 

Kladi

Advanced User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
150
Reaction score
5
Odp: Global Full Map Rl (Beta)

Probowal ktos czy pod windowsem moga polaczyc sie inni gracze??

Z tego co mi wiadomo nie bedzie to szlo gdyz te silniki sa pod linuxa robione. Jezeli komus udalo sie odpalic to na windows i inni gracze (z innego ip) moga sie polaczyc i grac to prosze o relacje.

Jezeli nie to wytlumacze o co chodzi :)


Pozdrawiam!
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Global Full Map Rl (Beta)

[MENTION=21931]Kladi[/MENTION]
To nie zale?y od silnika, a ju? na pewno nie od tego czy jest robiony na linuxa czy na windowsa. Jak by by? robiony na linuxa to by na windowsie nie dzia?a?. A skoro dzia?a to dzia?a? powinien normalnie w ka?dym aspekcie tak samo. Bo to ten sam program jest, tylko odpalany na innym systemie ;P

Problem kt?ry opisa?e? nie jest zale?ny nawet w najmniejszym stopniu od silnika, a od konfiguracji systemu oraz sieci.
Linux jest po prostu bardziej przyjazny hostowaniu czegokolwiek, bo windows sporo rzeczy domy?lnie zamyka. I w sumie dobrze, bo 99.99% ludzi nie potrzebuje hostowa? niczego u siebie ;P

Z drugiej strony troch? mylne przekonanie mo?e istnie?, ?e pod linuxem zadzia?a a pod windowsem nie, bo z regu?y problem maj? ludzie lokalnie na windowsie, a na vpsie/dedyku z linuxem dzia?a. A to zwyczajnie nie jest wina systemu tylko sieci, albo konfiguracji sieciowej w systemie, albo konfiguracji routera, albo konfiguracji po stronie ISP... Jak masz jak?? zmienn? ipk?, albo odpalasz serwer ?eby s?ucha? na ipce lanowej, czy b?dziesz mia? zablokowany dost?p w konfiguracji sieci do jakiego? portu, to to jest pow?d. A nie to, ?e masz windowsa.
W tej sytuacji na vps/dedyku zwyczajnie wszystko dzia?a, bo przy zakupie z regu?y w pakiecie masz wanowy ipv4 dost?pny na ?wiecie dla ka?dego + otwart? sie? gdzie nigdzie ci? nic nie blokuje.

Ogarniasz? ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top